۱۲ کاری که کمک میکنه به فریلنسری موفق تبدیل بشید

فریلنسری

 

ممکن است که ۱۰۰ها بار به ذهنت آمده باشد که به یک آزادکار تبدیل شوید اما هنوز هیچ حس هیحانی برای این کار به سراغ شما نیامده است. کار فریلنسری یک آپشن خیلی خوبی میتواند باشد برای آدم های منظم، مسئولیت پذیر و متعهد.

یک کارمند فریلنس منظم می تواند فعالیت های شخصی و کاری خود را با هم ادغام کند . می تواند هزینه رفت و آمد به محل کارش را پس انداز کند و خود را در خانه به راحتی توسعه دهد و رئیس خود باشد.

 

✍یک آزادکار یا یک فریلنسر قبل از اینکه خودش را در این بازار جا دهد و تبدیل به یک حرفه ای شود باید به این روش ها عمل کند:

ایجاد یک صندوق اضطراری:

در حالت ایده آل شما می توانید صندوق اضطراری خود را ایجاد کنید. به عنوان یک کارمند آماتور شما در ابتدا با مشکلات مواجه می شوید که اگر این صندوق مالی را داشته باشید می توانید از این مشکل راحتر عبور کنید؛ با کار کردن به صورت فریلنسری می توانید پول اولیه این صندوق را پس انداز کنید. می توانید با توسعه کار خود کاره پاره وقتی داشته باشید و این شرایط باعث می شود که شما دیگر نگران پول نباشید و مشتری های شما نیاز داشتن شما به پول را احساس نکنند.

این به شما اجازه می دهد که بتوانید با آرامش بیشتر و با خلاقیت بیشتر کار خود را انجام دهید.

طرح کسب وکار (بیزنس پلن):

این مورد نباید بیش از حد دقیق باشد ، اما باید شامل اهداف و انواع وظایفی باشد که قصد دارید قبول یا به انجام برسانید. اگر تمایل داشته باشید میتونیم بیشتر در این مورد براتون بگیم و یک سری مطلب داشته باشیم، منتظر نظراتتون هستیم

تعریف دریافت دستمزد:

هنگامی که کاری را شروع می کنید باید برای کارفرما تعیین کنید که چطور هزینه یا دستمزد خود را دریافت میکنید می توانید این دستمزد را به صورت کار پروژه ای یا روزانه ای یا ساعتی ، این مورد باید برای کارفرما تعریف شده باشد. کاریتو این امکان را برای شما فراهم آورده است که می توانید درخواست پول امن کنید.

قرارداد کاری:

شما برای ادامه کار خود نیاز به ایجاد یک قرارداد کاری دارید که در آن تاریخ، خدمات، دستمزد خود را مشخص کنید.

کاریتو بستری فراهم آورده که شما دیگر نیازی به عقد قرارداد کاری نخواهید داشت . کاریتو این مشکل را به راحتی رفع کرده است.

ایجاد نمونه کار حرفه ای:

که بیانگر کار شماست. شما با داشتن یک نمونه کار خوب می توانید کارفرمای خود را به راحتی تحت تاثیر قرار دهید و مشتریان شما از طریق دیدن نمونه کارتان پی به تخصص، خلاقیت و شما باید به اطلاعات و طرحی که نمومه کارتان دارد توجه ویژه ای داشته باشید چون می تواند منبع قوی از کار شما باشد.

اسناد:

کار کردن به عنوان فریلنسر به این معنا نیست که شما نباید اسناد تجاری مانند قراردادها یا فاکتورها داشته باشید.

پلت فرم کاریتو فضایی ایجاد می کند هنگامی که شما پروژه ای را به اتمام میرسانید تمام مراحل از زمان شروع تا پرداخت دستمزد شما که تمتم این ها به صورت یک سند کاری محسوب می شود که توسط ما ایجاد می شود.

محل کار:

متخصصانی هستند که از خانه هایشان کار می کنند بدون هیچ مشکلی . اگر این امکان ندارد هرجایی که به قابلیت اتصال به اینترنت را داشته باشید به عنوان محل کار انتخاب کنید.

ارتباطات خود را قوی کنید:

از آنجایی که شما نمی دانید مشتریان بالقوه شما از کجا پیدا می شوند (جاری می شوند) همیشه سعس کنید که مودبانه رفتار کنید و ارتباطاتان را حتی بعد از اتمام پروژ هم حفظ کنید.

پیگیری، آمار گرفتن از عملکرد خود:

این یک نکته کلیدی است و شامل تعداد مشتریان مشخص که در یک مدت زمان معین خدمات ارائه می دهیم ، طریقه ای که باهاشون ارتباط برقرار کردیم. همانطور درآمدی که داشتید و طریقه عملکرد شما. از درآمد ، نحوه آشنایی، تعامل با کارفرما، میزان درآمد.

شریک کاری:

کار کردن با یک شریک کاری این امکان را به شما می دهد که در شرایط سخت کاری احساس تنهایی و فشار تحمل نکنید.

آموزش مداوم:

همیشه دانش خود را بروز نگه دارید. هرکسی که به عنوان فریلنسر  کار می کند همیشه باید علم خود را بروز نگه دارد.

اختصاص زمانی برای خودت:

فریلنسرها کسانی که برای خود کار می کنند معمولا تعطیلات خیلی کوتاهی دارند و نمی توانند تعطیلات طولانی به خود اختصاص دهندو آنطور که باید استفاده کنند. ولی باید مانند یک کارمند برای خود زمانی برای تفریح ، گذراندن زمان با عزیزانتان، وقتی برای با خود بودن.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟

روی ستاره کلیک کنید

میانگین امتیاز / ۵. میزان امتیاز

متاسفیم که این پست برای شما مفید نبود

اجازه دهید این پست را بهبود ببخشیم

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

مطالب مرتبط

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − هشت =